Doprava nad 100 € zdarma!
Doprava

 

Tovar zasielame zákazníkom v rámci celého Slovenska. Pre zasielanie tovaru využívame služby Slovenskej pošty. Zákazníci majú možnosť vybrať si z dvoch spôsobov zasielania tovaru:

  1. Balík na poštu:

Poštovné do 5 kg: 3,20 €

V tomto prípade si zákazník musí prísť zásielku vyzdvihnúť na poštu. Podmienkou poskytnutia služby Balík na poštu, ktorý SP uloží na pošte, je uvedenie správneho mobilného telefónneho čísla a e-mailovej adresy, pretože Slovenská pošta Vás o uložení zásielky na pošte informuje sms správou.

Zoznam odberných miest, pre ktoré je možné využiť službu Na poštu

  1. Balík na adresu:

Poštovné do 5 kg: 4,20 €

Pri hodnote objednávky nad 100 € je poštovné zdarma. V tomto prípade zákazníkom zasielame tovar ako balík na poštu. V prípade ale, že zákazníkovi tovar nebude vyhovovať a ponechá si len časť objednávky v hodnote nižšej než 100 €, bude mu poštovné, ktoré sme za neho uhradili, odpočítané zo sumy vráteného tovaru, ktorá bude vyplatená na jeho účet.

 

Spôsoby platby

 

Zákazníci majú možnosť vybrať si z dvoch spôsobov platby:

  1. Na dobierku pri prevzatí tovaru:

V prípade, že ste sa rozhodli pre dobierku, Slovenská pošta k hodnote poštovného pripočítava poplatok 1,20 € bez ohľadu na to, či je balík doručovaný na poštu alebo na adresu.

  1. Prevodom na bankový účet:

IBAN: SK8483300000002901658909
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

vedený vo Fio banke a.s.

Vzhľadom na to, že jednotliví výrobcovia majú rozdielne tabuľky veľkostí (a niekedy ich majú rozdielne aj pre svoje vlastné rozličné modely), aby sme sa vyhli nespokojnosti vyplývajúcej z nepotrebného vracania tovaru, odporúčame zákazníkom, aby nám v poznámke objednávky príp. mailom oznámili, aké miery oblečenia (obvod hrudníku, pásu, bokov príp. dĺžku v cm) potrebujú. Uvedené informácie sú predmetom ochrany osobných údajov, ako aj všetky ostatné osobné údaje, ktoré nám zákazníci poskytnú. Objednávku odporúčame uhradiť až po preverení, či zaslaná veľkosť tovaru vyhovuje požiadavkám zákazníka.

Aktualizujem…
  • Žiadne produkty v košíku.